Jauna kardāna pasūtīšanas forma

Pasūtiet jaunu kardānu internetā ātrāk un ērtāk! Ierakstiet nepieciešamo informāciju kardāna izgatavošanas pasūtījuma formā!

pasūtīt

Mūsu komanda

Autocardan komanda

Kardānu izgatavošana un remontēšana ir komandas darbs, tādēļ, lai veidotu saliedētu kolektīvu, mums ir svarīgi darboties pozitīvā gaisotnē. Brīvajā laikā mēs, tāpat kā Jūs, pozitīvo enerģiju smeļamies, baudot dabu, pavadot laiku kopā ar ģimeni, draugiem un mīļajiem cilvēkiem un nodarbojoties ar dažādām fiziskām aktivitātēm.


Agris Kārkliņš

Valdes loceklis Agris Kārkliņš

Strādājot SIA Auto Cardan, Agris Kārkliņš novērtē iespēju palīdzēt Jums atrast tehniskos risinājumus un darīt to labāk nekā citi. Kvalitāte un izcils serviss ir katra uzņēmuma veiksmīgas darbības garantija.

Brīvajā laikā Agris pievēršas rallijam un dodas galvu reibinošos izbraucienos, piemēram, ar LADA WRC pa Monako ielām.

Rallijs ir Agra sirdslieta – tas ļauj atbrīvot domāšanu no darba lietām un koncentrēties asiem pagriezieniem, tomēr dažkārt Agris labprāt nododas velopriekam un pavada vakarus, skatoties filmas.


Ieva Eidmane

Ekonomiste Ieva Niedoliņa

Ievai Niedoliņai patīk darboties vīriešu kolektīvā – ja viņas automašīnai rodas kāds bojājums, viņa droši var vērsties pie kolēģiem, lai uzzinātu, kas noticis. Sev Ieva izvēlējusies pilnpiedziņas automašīnu – nu tā, lai būtu kardāns!

Brīvajos brīžos Ieva labprāt izmēģina sarežģītas receptes un rada kulinārijas šedevrus.

Lai izkustinātu ķermeni pēc garas darba dienas, Ieva pievēršas velokustībai. Bet, kā tehniskai lēdijai pienākas, pa Monako ielām Ieva labprāt braukātu ar amerikāņu retro automobili baltā krāsā!


Guntis Klūga

Direktors Guntis Klūga

Uzsākot darbu SIA Auto Cardan, Guntis Klūga interesējās par kardānu remontēšanas un ražošanas procesu, taču pašlaik Gunti vairāk interesē uzņēmuma attīstība un radošais process.

Guntis uzskata, ka labāk ir visu redzēt tieši, nevis atspulgā, tādēļ, lai darbā izskatītos lieliski, savu kaklasaiti Guntis vispirms sasien uz kājas, bet pēc tam pie spoguļa sakārto ap kaklu.

Guntis uzskata, ka labākās automašīnas ir: ģimenei Chrysler Voyager, darbam VW Passat, bet pats vislabprātāk izmēģinātu braucienu ar Ferrari vai Porsche. Brīvākos brīžos un atvaļinājumos Guntis pievēršas autosportam un atpūtai pie dabas.


Aivis Skangals

Virpotājs Aivis Skangals

Aivis Skangals ir atradis darbu, kas viņam ļoti patīk, tādēļ viņš izjūt lielu gandarījumu un prieku, strādājot un palīdzot cilvēkiem ar kardānu tehniskajiem risinājumiem.

Brīvos brīžos Aivi var atrast pie dabas. Ziemā viņš labprāt nodarbojas ar kalnu slēpošanu, vasarā – ar citiem aktīvās atpūtas veidiem, kas palielina adrenalīna līmeni asinīs un piešķiļ dzirksteli ikdienai. Bet ja ir vēlēšanās atpūsties arī no aktīvās sportošanas, Aivis nododas makšķerēšanai.


Artis Melbārdis

Virpotājs Artis Melbārdis

Artis Melbārdis jau no skolas laikiem zināja, ka darbosies tehnoloģiju pasaulē, tādēļ, strādājot SIA Auto Cardan, savu darbu viņš veic ar vislielāko atbildību. Turklāt Artis prot dažādus jautājumus risināt no atšķirīgiem skatpunktiem, jo ir kreilis.

Par tehnoloģijām Artis saka tā – kaimiņa mašīna vienmēr liekoties interesantāka par savu, jo savam auto viņš zina visus parametrus, tādēļ tas ātri apnīk. Pašlaik Artis labprāt iegādātos VW Multivan, bet, lai ķertu asākas emocijas un izjustu ātrumu, viņš noteikti piekristu izbraukt kādu apli ar Lamborgini Diablo.

Ja brīvajā laikā Artis nav kopā ar ģimeni, viņš aktīvi darbojas svaru zālē un aizraujas ar bodibildingu.Jānis Riekstiņš

Mehāniķis Jānis Riekstiņš

Jānis Riekstiņš ir jautrs un asprātīgs cilvēks, jo uz jautājumu – kas pamudināja darboties tieši šajā nozarē? – Jānis atbild, ka vienkārši nebija nekā cita, ko darīt.

Labākais Jānim vienmēr ir šķitis paša auto, jo detaļas jau lūzt visiem. Tomēr ja Jūs pamanītu Monako rallijā Запорожец bez jumta, tad tā vadītājs noteikti būtu Jānis.

Brīvajā laikā Jānim patīk netraucēti pamakšķerēt vai atpūsties vienkārši guļot.


Jānis Graudiņš

Sagādes aģents Jānis Graudiņš

Jānis Graudiņš izvēlējās strādāt SIA Auto Cardan ne tik daudz paša darba, cik kolektīva dēļ, jo ar labiem kolēģiem ikviens darbs kļūst interesantāks.

Siltā vasaras laikā Jānis labprāt brauktu ar kabrioletu, un par mašīnām viņš saka – labāko modeli pēc piedziņas kritērijiem izvēlēties nevar, katram der savs.

Jānis brīvajā laikā dzied vīru vokālajā ansamblī un jau vairākus gadus dejo. Par labāko relaksāciju pēc darba nedēļas Jānis uzskata pašmāju pirtiņu.


Dainis Orols

Meistars Dainis Orols

Strādāt SIA Auto Cardan Daini Orolu pamudināja interesantais darba piedāvājums.

Dainis pirms kaklasaites sakārtošanas pie spoguļa vispirms to sasien uz galda, jo tad mezgls izdodas īpaši labs.

Par labāko atpūtu Dainis uzskata darbošanos dārzā un klūdziņu pīšanu, bet par labāko automašīnu Dainis atzīst vienīgi Mazda.

Lai relaksētos pēc garas darba dienas, Dainis iesaka ūdens procedūras un pilnvērtīgu miegu.


Kaspars Kalnriekstiņš

Inženieris Kaspars Kalnriekstiņš

Līdz darbam SIA Auto Cardan Kaspars Kalnriekstiņš nonāca ar prakses palīdzību. Pēc prakses viņam tika piedāvāts pastāvīgs darbs šajā uzņēmumā.

Kaspars sev automašīnu noteikti neizvēlētos pēc piedziņas tipa, bet tas būtu kāds no vācu ražotajiem modeļiem. Par labāko automašīnu rallijam Kaspars vēl nav domājis.

Brīvajā laikā Kaspars zvejo vai medī, nododas citām aktivitātēm pie dabas vai vienkārši atpūšas.


Kaspars Kalnriekstiņš

OÜ Auto Cardan direktors Antons Pani

Antons Pani uzsāka darbu SIA Auto Cardan Igaunijas nodaļā, lai sniegtu Igaunijas klientiem iespēju iegādāties kvalitatīvus kardānus. Saviem klientiem, draugiem un paziņām Antons iesaka laikus doties pie speciālistiem, lai novērstu tehniskus bojājumus, un savu transportlīdzekļu kardānus uzticēt SIA Auto Cardan meistariem.

Brīvos brīžus Antons labprāt pavada kopā ar draugiem. Viņš ar prieku dodas dažādos ceļojumos, un, ja būtu iespēja, Antons labprāt ceļotu laikā, braucot ar DeLorean laika mašīnu no filmas „Back to the Future”. Savukārt pa Monako līkumainajām ieliņām viņš izvēlētos braukt ar 1982. gada Pontiac Trans Am